Jeden cube,
stovky
variant

Vítejte ve světě CUBE.

Chtěli byste z vaší zahrady vytvořit jedinečné místo, ale ještě nemáte konkrétní představu o tom, jak toho docílíte? Setkáváte se rádi s přáteli u vás na zahradě, anebo naopak hledáte místo pro únik, kde byste byli rádi na chvíli sami? Líbilo by se vám mít celoroční wellness zázemí, ale trápí vás nedostatek místa v domě? Pokud alespoň jedna z odpovědí zní ano, jste tu správně, neboť vám pomůžeme mezi vaším domem a zahradou postavit prostor, v němž se budete cítit stejně komfortně jako doma, a stejně svobodní jako venku v přírodě.

Více o Cube

CUBE je moderní modulární systém, díky němuž si můžete nechat postavit libovolnou stavbu ze dřeva na vaši zahradu – a věřte tomu, že takovýto dřevěný exteriér altánu či sauny bude v přírodním prostředí vaší zahrady vypadat vskutku přenádherně. Montáží velkých skleněných ploch se pak postaráme o nezapomenutelný panoramatický výhled a přísun dostatku přirozeného světla do interiéru. V designu našich produktů navíc kombinujeme tradiční materiály s nejmodernějšími technologiemi, tak abychom vždy zákazníkům dodali pohodlné, dobře izolované a prosvětlené prostory.

Posilovna, ateliér, herna, kancelář…

Toto všechno můžete díky nám mít na vaší zahradě – produkty CUBE totiž nabízejí prakticky neomezené možnosti jejich využití. Zatímco pro někoho může CUBE představovat relaxační prostor, oblíbené jsou zejména dispozice přizpůsobené pro saunu a domácí wellness, tak pro druhého se CUBE může stát ideální domácí kanceláří, posilovnou, ateliérem či dokonce hernou. Každá naše zahradní dřevěná kostka je samozřejmě zkonstruována zkušeným týmem, přičemž její vzhled a funkčnost lze přizpůsobit tak, aby vyhovovala všem vašim individuálním potřebám. Musíte se jen rozhodnout, co přesně chcete.